Poszewki Jedwabne

Zmarszczki senne, żartobliwie zwane zmarszczkami śpiocha pojawiają się u wszystkich, jednak u osób młodych skóra szybko wraca do pierwotnego kształtu. Już kilka minut po przebudzeniu nie ma po nich śladu. „Problem pogłębia się z wiekiem, wraz z utratą elastyczności skóry. Wtedy zmarszczki senne utrzymują się długo, nawet kilka godzin po przebudzeniu Silk.pl

poszewka jedwabna na poduszkę Silk.plIm większa jest masa momme, tym trwalszy jest splot, im bardziej luksusowy jest materiał, tym bardziej nadaje się do intensywnego użytkowania i dłuższy okres będzie nam służyć. Wszystkie jedwabie można prać, jednakże przy jedwabiach o wadze 19mm zalecane jest pranie ręczne. Im cięższy jedwab, tym bardziej staje się nieprzezroczysty. Prześcieradła ze względu na intensywność użytkowania powinny mieć gramaturę 25mm Czym jest jedwab? Jedwab jest włóknem naturalnym pozyskiwanym z kokonów gąsienic (jedwabników). Tkanina jedwabna jest produktem całkowicie naturalnym. Do jej wyrobu nie używa się żadnych chemikaliów, gdyż mogłyby one uszkodzić delikatne, jedwabne nitki. Ponadto jest wytrzymała i może służyć przez długie lata. Prześcieradło Prześcieradło jedwabne Silk.pl 140x200, 160x200, 180x200, Marzysz nie tylko o przytulnym, ale także pięknym wnętrzu sypialni? Nadszedł czas, aby kupić jedwabną pościel – luksusowy dodatek do stylu sypialni. Dlaczego jedwab jest tak popularny i jak wybrać produkt wysokiej jakości? Podpowiemy ci w tym artykule.
Plusy i minusy jedwabnej pościeli
Jedwab jest naturalnym, przyjaznym dla środowiska materiałem, ma właściwości hipoalergiczne, idealny dla noworodków i alergików. W przeciwieństwie do tkanin syntetycznych jedwabna pościel jest oddychająca, z przyjemnością sie na niej śpi!. Latem zapewnia chłód, a zimą ochronę przed zimnem. Pościel jedwabna na kołdrę 25 MOMME, jedwabne poszewki na kołdre występują w rozmiarach 160x200, 180x200, 200x220

  • 1. Jedwab spowalnia powstawanie zmarszczek. Wszystko dlatego, że tarcie skóry o gładką powierzchnię poszewki jest minimalne.
  • 2. Dzięki tej samej niesamowitej gładkości jedwab poprawia połysk włosów i zapobiega pojawianiu się obciętych końcówek.
  • 3. Ponadto jedwab jest dosłownie pełen białek i aminokwasów, dzięki czemu utrzymuje optymalny poziom nawilżenia skóry.
  • 4. Poszewka na poduszkę wykonana z jedwabiu jest również doskonałym pomocnikiem w walce z trądzikiem, egzemą i innymi problemami dermatologicznymi, w jedwabiu nie rozwijają się drobnoustroje i bakterie.
  • 5. Jedwab jest oddychający, pościel z jedwabiu utrzymuje optymalną temperaturę ciała, chłodzi latem i ogrzewa zimą.
  • 6. Jedwab dobrze wchłania wilgoć (ponad 10% własnej masy), co zapewnia maksymalny komfort podczas snu.
  • 7. Tkaniny jedwabne są bardzo trwałe, dlatego służą przez wiele lat. Wbrew powszechnemu przekonaniu można je łatwo prasować i prać. Najważniejsze jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami na etykiecie.